سوالات متداول

1. از کجا می توانیم اپلیکیشن لایوبوک را دریافت کنیم؟

شما می توانید در گوگل پلی اپلیکیشن اندروید لایوبوک را دانلود و نصب کنید. در صفحه اصلی لینک دانلود را در اختیار شما قرار داده ایم

2. در لایوبوک آموزش چه مقاطعی وجود دارد؟

اینجا محتوای کامل تمام کتب درسی از اول ابتدایی تا کنکور را با طبقه بندی و درخت دانش در اختیار دارید. می توانید بعد از نصب لایوبوک وارد دسته بندی مقطع مورد نظرتان شوید و کتاب مورد نیازتان را انتخاب کرده و یادگیری خود را متحول کنید.

3. معلم ها و مدرسین چگونه می توانند از لایوبوک استفاده کنند؟

مدرسین و معلم های تمام مقاطع، می توانند بعد از ثبت نام به راحتی ویدیوها، جزوان، نمونه سوالات و پادکست های خود را آپلود کنند و دسته بندی محتوایشان را در اختیار دانش آموزانشان قرار دهند.
لازم به ذکر است پس از بارگذاری محتوا، تیم آموزشی لایوبوک، محتوای شما را بررسی نموده و پس از تایید در اختیار عموم قرار خواهد داد.

4. استفاده لایوبوک برای دانش آموزان چه مزایایی دارد؟

در لایو بوک هر کتاب یک دنیاست
دانش آموزان می توانند علاوه بر دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده تمام کتاب های درسی، در قالب ویدیو، درسنامه و پادکست، به بانک نمونه سوالات امتحانی نیز دسترسی داشته باشند.
برای راحتی دسترسی به اطلاعات هر صفحه کتاب، کافیست دوربین گوشی خود را روشن کرده و رروی آن صفحه بگیرید. لایوبوک با استفاده از هوش مصنوعی، بعد از اسکن هر صفحه، تمام محتوای مورد نیازتان را به سرعت در اختیارتان قرار می دهد.
همچنین می توانید از نسخه الکترونیک کتب درسی نیز به صورت رایگان استفاده کرده و کتابخانه شخصی خود را بسازید.

5. لایوبوک چیست؟

لایوبوک یک شبکه ی اجتماعی درسی است. در لایوبوک دانش آموز می‌تواند هر مبحث درسی را در سریع ترین زمان یاد بگیرد (micro-learning) و بنا بر سبک یادگیری خود از محتوای متناسب با نیاز خود استفاده می‌کند.

به کمک ما نیاز دارید؟

اگر می توانیم مسیر فعالیت شما را تسهیل کنیم با ما در تماس باشید

اگر قصد تولید محتوا دارید، یا می خواهید محتوای خود را با اشتراک بگذارید، یا در زمینه همکاری با ما می توانیم در هر زمینه ای همراه شما باشیم، با ما در تماس باشید

آدرس دفتر

ایران، تهران – ولنجک – خیابان سیزدهم – پلاک 26

تلفن های ما

( +21 ) 2218-1728
‫‪00989122283836‬‬
‫‪00989123044189‬‬

ایمیل های ما

info@livebook-app.com

در تماس باشید

هر چه می خواهید، با ما در میان بگذارید، تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند